Wydarzenia
Odkrywając światłość - prawdziwa Ameryka Marka Steinmetza na wystawie w Pałacu Schoena
Firma PolarPro oferuje specjalną obudowę, grip i zestaw filtrów które pozwalają zmienić iPhona 11 w profesjonalne narzędzie do tworzenia filmów. Zestawy LiteChaser Pro adresowane są do vlogerów i amatorów filmowania telefonem komórkowym z logiem nadgryzionego jabłka.
Amerykańska firma PolarPro jest znana z produkcji wysokiej jakości filtrów do kamer i dronów. W związku wybuchem popularności iPhone'a 11 i jego możliwości w zakresie rejestracji wideo, ich nowy produkt adresowany jest do wszystkich którzy pragną podnieść poziom swoich filmów wykonywanych smartfonem z Cupertino.
Wyposażony w trzy obiektywy iPhone 11 Pro, okazał się idealnym narzędziem do filmowania dla wielu osób którym zależało na kompaktowym sprzęcie, dobrej jakości i możliwości bezpośredniego wrzucania nagranego materiału do internetu. Mimo że aparaty konkurencji mają większe matryce i wiele innych udogodnień, to nadal telefony firmy iPhone uznawane są za smartfony, które kręcą najlepsze filmy.
Na fali sukcesu iPhone'a 11 swój pomysł na produkt osadziła firma PolarPro. W swojej ofercie posiada dwa zestawy filtrów, skierowane do fotografów jak i filmowców. W każdym z nich znajduje się specjalna gumowa obudowa na telefon, dzięki której zamontujemy filtry oraz grip, który ułatwi trzymanie telefonu w bardziej stabilny i wygodny sposób. Dodatkowo możemy zamocować do niego światło bądź mikrofon, a w zależności od zestawu - filtr ND bądź polaryzacyjny. Wszystkie filtry są wyposażone w szkło CinemaSeries™. Co ciekawe i wygodne, filtry są na tyle duże że zasłaniają wszystkie obiektywy na raz.
Przez kolejne 29 dni możliwy jest preorder, dzięki czemu zaoszczędzimy od 20 do 30 dolarów w zależności od zestawu. Produkcja podzielona jest na trzy etapy - każdego z trzech kolejnych miesięcy firma wypuszcza 1000 zestawów. Wysyłka następuje pod koniec każdego etapu. Najbliższy przypadnie 28 marca, kolejny 28 kwietnia i przynajmniej na ten moment ostatni 28 maja.
Możliwe jest zakupienie również samych filtrów: VND w cenie 80 dolarów (około 315 zł), polaryzacyjny w cenie 45 dolarów (około 180 zł). Dodatkowo można również zakupić dwa filtry ND (ND8 i ND64) których nie znajdziemy w zestawach, każdy po 35 dolarów (około 140 zł).
Więcej pomocnych informacji na temat zestawów jak i samych filtrów znajdziemy na stronie polarprofilters.com.