Aparaty
Czy DJI zaprezentuje aparat bezlusterkowy? Pierwsze plotki na temat potencjalnej premiery
Studium przeznaczone jest dla osób zainteresowanych fotografią traktowaną zarówno jako zawód, forma ekspresji artystycznej lub pasja. Jak piszą prowadzący placówkę, obecni absolwenci funkcjonują na rynku fotograficznym jako samodzielni twórcy, działają w przestrzeni artystycznej bądź komercyjnej. Ukończenie studium może ułatwić pracę w roli fotoedytora, producenta sesji zdjęciowych czy art-buyera. Przedmioty teoretyczne przygotowują również do pracy organizatora działań fotograficznych, takich jak działalność kuratorska, prowadzenie galerii czy agencji fotograficznej.
Program obejmuje szereg wykładów i ćwiczeń, które pozwalają poznać różne obszary fotografii: od idei materializowanych w obrazie, po szczegółowe rozwiązania warsztatowe realizowane w poszczególnych pracowniach tematycznych.
Warunkiem przyjęcia do Akademii Fotografii jest prezentacja od 2 do 3 projektów fotograficznych wykonanych w dowolnej technice i formacie oraz rozmowa dotycząca prezentowanych prac i zainteresowań fotograficznych kandydata.
Rozmowy rekrutacyjne odbywać się będą w sobotę, 25 kwietnia 2009 roku między 10.00-15.00 w siedzibie szkoły przy ulicy Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie oraz w Krakowie przy ulicy Grodzkiej 60.
ZAPISY:
Zapisy na rozmowę odbywają się na stronie www.akademiafotografii.pl oraz w sekretariacie szkoły (Warszawa - Marszałkowska 3/5, Kraków - Grodzka 60) od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17, pod numerami telefonów: (022) 629-09-20, 0-601-381-101 (Warszawa), (012) 430-33-44, 0-601-381-102 (Kraków) oraz pod adresami mailowymi: warszawa@akademiafotografii.pl; krakow@akademiafotografii.pl
Więcej szczegółowych informacji: www.akademiafotografii.pl