Bezpłatne warsztaty ze Sputnikiem na festiwalu "Przemiany"

Autor: Michal Grzegorczyk

16 Sierpień 2011
Artykuł na: 2-3 minuty
W trakcie zaczynającego się 1 września warszawskiego festiwalu "Przemiany" odbędą się bezpłatne warsztaty poświęcone fotografii dokumentalnej i reportażowej. Poprowadzi je trójka fotografów Kolektywu Sputnik: Rafał Milach, Adam Pańczuk i Agnieszka Rays. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja i przesłanie próbki swojej twórczości - prowadzący wybiorą 30 uczestników. Termin nadsylania zgłoszeń mija 21 sierpnia.

1 września zaczyna się w Warszawie festiwal "Przemiany". W jego trakcie odbędą się bezpłatne warsztaty poświęcone fotografii dokumentalnej i reportażowej. Poprowadzi je trójka fotografów Kolektywu Sputnik: Rafał Milach, Adam Pańczuk i Agnieszka Rays. {ITL|Pod kierunkiem specjalistów uczestnicy będą fotografować okolice Wisły. Poznają też inne dokumentalne projekty związane z rzeką, wodą i miastem. - informują organizatorzy.

Aby wziąć udział w warsztatach fotograficznych wystarczy wysłać na adres warsztatysputnik@przemianyfestiwal.pl krótką autoprezentację oraz pięć zdjęć w niskiej rozdzielczości na temat "woda, rzeka, zmiana". Prowadzący wybiorą 30 uczestników. Termin nadsylania zgłoszeń mija 21 sierpnia.

Plan warsztatów i szczegółowe warunki uczestnictwa znajdują się na stronie www.przemianyfestiwal.pl.

Kilka słów organizatorów o trwającym w okresie 1-4 września festiwalu "Przemiany": W pierwszy weekend września Centrum Nauki Kopernik organizuje w Warszawie festiwal Przemiany. Pokażemy, że położenie stolicy nad nieuregulowaną rzeką jest niewykorzystanym atutem. Niezwykłe miejsca, które można odkryć nad rzeką, stwarzają możliwości atrakcyjnego i twórczego spędzenia wolnego czasu.

W programie festiwalu znalazły się wydarzenia o charakterze artystycznym, naukowym, warsztatowym 
i dokumentalnym. Wydarzenia festiwalowe będą się odbywać jednocześnie po obu stronach Wisły: w Centrum Nauki Kopernik, Cudzie nad Wisłą, na nadwiślańskim nabrzeżu i w starej części Pragi Północ. Za całość festiwalu, realizowanego dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy, odpowiada Centrum Nauki Kopernik.
Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny, na niektóre wymagana jest rejestracja.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Zostań władcą światła - jak przygotować i przeprowadzić udaną sesję portretową
Zostań władcą światła - jak przygotować i przeprowadzić udaną sesję portretową
O kuchnię zawodowej pracy i praktyczne porady zapytaliśmy doświadczonego fotografa Piotra Wernera. Publikujemy obszerne fragmenty jego bestsellerowego e-booka dla...
26
Jak dbać o akumulatory? Poradnik użytkownika
Jak dbać o akumulatory? Poradnik użytkownika
Chcesz wiedzieć jak wydłużyć żywotność akumulatora i sprawić, by w każdej sytuacji zapewniał wydajną i wygodną pracę ze sprzętem? Z tego poradnika dowiesz się, jak zapewnić optymalne...
10
Jak fotografować górskie kaskady i wodospady
Jak fotografować górskie kaskady i wodospady
Nie ważne czy są one głównym tematem, czy mniejszym elementem wizualnym w szerszej scenie. Zobacz, jak zamknąć w kadrze wartko płynące potoki, by ożywić zdjęcia górskich krajobrazów.
22