Akcesoria
LaCie Rugged SSD Pro5 - 5300 MB/s w zapisie, czyli najszybszy przenośny dysk SSD na rynku
Już dziś gościem „Na pierwszej linii“ będzie weteran, uczestnik misji wojskowych w Kosowie, Iraku i Afganistanie, członek ZPAF oraz fotoreporter, Grzegorz Banaszak. Po odejściu z wojska rozpoczął współpracę z Agencja Fotograficzną Reporter, Crowd Spark i Getty Images.
Comiesięczne spotkania z cyklu Na pierwszej linii to wyjątkowa okazja do bliższego poznania polskich fotografów wojennych, ich zdjęć i sposobu pracy. Do tej pory jego gośćmi byli m.in.: Krzysztof Miller, Wojciech Grzędziński, Maksymilian Rigamonti, Damiana Kramski i Agata Grzybowska, a na specjalnych odsłonach dotyczących stanu wojennego także Tomasz Tomaszewski i Chris Niedenthal. Każdego miesiąca uczestnicy mogą wysłuchać i porozmawiać z czołowymi polskimi fotografami, którzy prezentują swoje zdjęcia ukazujące realia konfliktów zbrojnych.
- Na comiesięcznych spotkaniach słuchacze mogą wysłuchać i porozmawiać z czołowymi polskimi fotografami i reporterami, którzy prezentują swoje zdjęcia ukazujące realia konfliktów zbrojnych - zaznaczają organizatorzy.
fot. Grzegorz Banaszak
Gościem nadchodzącego spotkania będzie Grzegorz Banaszak - weteran, uczestnik misji wojskowych w Kosowie, Iraku i Afganistanie, członek ZPAF oraz fotoreporter, który po odejściu z wojska rozpoczął współpracę z Agencja Fotograficzną Reporter, Crowd Spark i Getty Images. W minionym roku jego zdjęcie zostało nominowane w konkursie fotograficznym Grand Press Photo. Na spotkaniu zaprezentuje fotografie będące efektem współpracy z Polską Misją Medyczną, ukazujące życie uchodźców w obozach w Jordanii oraz Iraku.
fot. Grzegorz Banaszak
Spotkanie odbędzie się już dziś, 21 stycznia o godzinie 18:00 w Muzeum Powstania Warszawskiego (Audytorium Jana Nowaka-Jeziorańskiego), przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie. Wstęp wolny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Dokonać jej można pod adresem spotkanie@1944.pl. Więcej informacji znajdziecie pod adresem 1944.pl.
zdjęcia: fot. Grzegorz Banaszak | materiały prasowe Muzeum Powstania Warszawskiego