Aparaty
Pixless - 0,03 megapiksela fotograficznej frajdy
Już 27 listopada w Krakowie odbędą się warsztaty z Capture One organizowane przez Szkołę Retuszu. Zajęcia poprowadzi Adam Duraj. Liczba miejsc jest ograniczona.
Uczestnicy warsztatów organizowanych przez Szkołę Retuszu poznają możliwości Capture One w zakresie korekty ekspozycji oraz balansu bieli. Omówiony zostanie szczegółowo interfejs programu oraz przetestowane możliwości w zakresie dynamiki tonalnej zdjęcia oraz profili ICC aparatów.
fot. Adam Duraj
Warsztaty mają charakter praktyczny. Uczestnicy wraz z prowadzącym będą pracować na zdjęciach krajobrazowych, modowych oraz portretach. Nauczą się uzyskiwać odpowiedni balans bieli oraz przygotowywać zdjęcia do późniejszej postprodukcji w Photoshopie, a także poznają możliwości retuszu skóry bezpośrednio w Capture One. Nie zabraknie również rozwiązań umożliwiających kreatywną obróbkę zdjęć w Capture One, zwłaszcza w zakresie narzędzia „Three Way Color Correction“.
fot. Adam Duraj
Warsztaty przeznaczone są dla osób, które wcześniej nie pracowały z Capture One bądź chcą uporządkować dotychczasową wiedzę na temat oprogramowania. Uczestnicy nauczą się w pełni wykorzystywać potencjał Capture One, a poznany „workflow“ umożliwi efektywną pracę nad różnego rodzaju zdjęciami.
fot. Adam Duraj
Jeżeli chcecie wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Szkołę Retuszu to nie ma na co czekać. Do 15 listopada 2016 roku obowiązuje promocyjna cena: 400 zł za zajęcia stacjonarnie i 300 zł za udział w transmisji online. Warsztaty odbędą się 27 listopada w Krakowie. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie szkolaretuszu.pl.
Warsztaty prowadzi Adam Duraj, fotograf i retuszer z wieloletnim doświadczeniem. Jest perfekcjonistą – w zdjęciach dba o każdy detal oraz idealną kompozycję. Jego wiedzę oraz umiejętności zweryfikowały wygrane konkursy i sukcesy w branży foto/video na arenie międzynarodowej. Nie istnieją dla niego rzeczy niemożliwe i jak sam mówi: „Tylko my kreujemy naszą rzeczywistość” – w jego wypadku poprzez soczewkę obiektywu. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą i przekazywać ją dalej w sposób łatwy i przyjemny.