Akcesoria
Sennheiser Profile Wireless - kompaktowe mikrofony bezprzewodowe od ikony branży
Termin "pejzaż" w przypadku Wesołowskiego nabiera jednak nowego znaczenia, i staje się "pejzażem" lub nawet "krajobrazem" wewnętrznym - przestrzenie i przedmioty fotografowane przez artystę zyskują odrealnienie i przestają być rzeczywistymi projekcjami. Ich nominalne znaczenia nie są już najważniejsze, na pierwszy plan wysuwa się ponadczasowość barwy, kompozycji i odczucie trwania przestrzeni. Ten świat, krajobraz, ma w sobie bardzo intrygującą obecność ludzką, zaznaczoną praktycznie brakiem fizycznego wstawienia człowieka w pejzaż. Pomimo tego, każda fotografia jest zapisem działalności ludzkiej; przed chwilą, przed tygodniem, przed rokiem ktoś tam był i zostawił swój ślad. Dzięki fotografiom artysty, znaki, ślady, pamiątki umieszczone w kadrach, stają się częścią uniwersalnego zapisu pamięci i percepcji.
Świat jego fotografii, choć niezwykle indywidualny i przekazany w wyjątkowej formie, jest jednak bardzo bliski i kojący - oglądając te prace można mieć wrażenie, że, krajobrazy Wesołowskiego są poza wszelką własnością, a on sam, poprzez fotografie, przekazuje je innym. - tekst Agnieszka Dąbrowska (kurator wystawy)
Artur Wesołowski urodził się w 1970 roku w Świnoujściu. Na swoim koncie ma wiele projektów i kampanii reklamowych. Na stałe współpracuje z magazynami takimi jak: A4, Elle, Glamour, Marie Claire, Pani, Twój Styl, Uroda i Viva. Brał udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in.: Fotografie w czasach zgiełku - indywidualna wystawa z cyklu Ogrody w 2002 roku w Warszawie i Hansgrohe w CSW w Warszawie w 2005 roku. W 2003 roku jego twórczości poświęcony był numer magazynu Między Nami Café.
Wystawy fotografii autorstwa Artura Wesołowskiego prezentowana jest od 20 stycznia do 17 lutego 2007 roku w Galerii 65 mieszczącej się przy ulicy Bema 65/8 w Warszawie. Zapraszamy.