Adobe Lightroom Beta 4

Autor: Marta Majewska

25 Wrzesień 2006
Artykuł na: minutę
Photokina 2006. Firma Adobe udostępniła na swoich stronach czwartą wersję testową programu do obróbki plików RAW. Adobe Lightroom Beta 4 można ściągnąć zarówno w wersji Apple Macintosh, jak i Windows. Kolejna wersja zawiera poprawki i usprawnienia uwzględniające uwagi nadsyłane przez użytkowników poprzednich wersji testowych.

Pierwsza wersja beta Adobe Lightroom została zaprezentowana na początku 2006 roku. Od tego czasu oprogramowanie poddawane jest testom użytkowników. Ich opinie i uwagi są uwzględniane w kolejnych wersjach beta cyfrowej ciemni Adobe. Dziś firma Adobe udostępniła najnowszą, czwartą wersję programu, dostępnego w wersji na komputery Apple Macintosh (system Mac OS X 10.4.3 lub nowszy) oraz w wersji dla Windowsów.

Adobe Lighroom jest oprogramowaniem pozwalającym na wybór, obróbkę, prezentację i katalogowanie cyfrowych negatywów. Pisaliśmy o nim szerzej przy okazji premiery pierwszej wersji.

Wersja Beta 4 dostępna jest do ściągnięcia pod tym adresem. Przed rozpoczęciem ściągania konieczne jest podanie hasła do serwerów Adobe lub rejestracja (dla osób, które tego hasła jeszcze nie posiadają).

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowe przenośne panele i tła fotograficzne od Fomei
Nowe przenośne panele i tła fotograficzne od Fomei
Fomei wprowadziła do oferty trzy nowe akcesoria. Mobilny panel 150x200 cm, kompaktowa rama 75x90 cm i tła fotograficzne typu roll-up 180x200 cm zaprojektowano z myślą o wymagających fotografach,...
1
GoPro prezentuje adapter anamorficzny - filmowe efekty z kamerki sportowej
GoPro prezentuje adapter anamorficzny - filmowe efekty z kamerki sportowej
GoPro rozszerza ofertę dedykowanych akcesoriów o adapter anamorficzny. Anamorphic Lens Mod pozwoli nam uzyskać kinowe proporcje obrazu 21:9 i charakterystyczne poziome flary.
4
Litemons LA600R i LA600Bi - nowe lampy LED w ofercie marki Godox
Litemons LA600R i LA600Bi - nowe lampy LED w ofercie marki Godox
Doża moc i szeroka paleta barw to kluczowe cechy nowych studyjnych lamp LED firmy Godox - na rynek wchodzą modele Litemons LA600R i LA600Bi
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)