Przegląd Portfolio w Yours Gallery

Autor: Marta Sinior

6 Wrzesień 2006
Artykuł na: minutę
Już jutro, 7 września 2006 roku odbędzie się pierwsze, po przerwie wakacyjnej, spotkanie z cyklu "Przegląd Portfolio". Trzech kuratorów Yours Gallery będzie oceniało i udzielało rad wszystkim, którzy zaprezentują swoje prace.

Ostatni taki przegląd prac organizowany przez Yours Gallery odbył się w lipcu br. i przeciągnął się do późnych godzin wieczornych. Natomiast w sierpniu spotkanie zostało zastąpione warsztatem z duńskim fotografem - Jacobem Aue Sobolem.

Przegląd Portfolio jest imprezą cykliczną odbywającą się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w siedzibie Yours Gallery na Krakowskim Przedmieściu 33 w Warszawie.

Jutrzejsze spotkanie odbędzie się w godzinach 15-19 i zakończy się wernisażem Basi Sokołowskiej Gdzie indziej / Elsewhere.Wstęp wolny.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
PASM, czyli jak w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu
PASM, czyli jak w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu
Dowiedz się, jak i kiedy używać różnych trybów pracy swojego aparatu, aby przejąć kontrolę nad ekspozycją i robić jeszcze lepsze zdjęcia.
12
Odkryj magię zdjęć makro. Sprawdź czym i jak fotografować z bliska
Odkryj magię zdjęć makro. Sprawdź czym i jak fotografować z bliska
Fotografuj z bliska i skup się na niesamowitych szczegółach niewidocznych gołym okiem. Twoim przewodnikiem będzie fotograf Dan Mold
5
Jak twórczo wykorzystać czas otwarcia migawki? Oto kilka sprawdzonych sposobów
Jak twórczo wykorzystać czas otwarcia migawki? Oto kilka sprawdzonych sposobów
Opanuj sztukę kontrolowania czasu trwania ekspozycji, aby tworzyć prawdziwe fotograficzne dzieła sztuki. Kiedy (i jak) go wydłużać, a kiedy zdecydowania skracać? W tym tekście znajdziesz...
4
Powiązane artykuły